شقق مفروشة للبيع في حى الكوثر

12 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 متر للبيع في الكوثر في الغردقة بعقد اخضر

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113 متر فيو حمام سباحة في الكوثر القديمة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسبلنادا فى قلب الممشى السياحى صف اول على البحر

    Hurghada View Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٩٠٬٧٠٩ جنيه

    استثمار ذكي: ستوديو بفيو حمام سباحة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بالفرش باقل سعر مسحة 100 متر

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٧٬٢٩٢ جنيه

    شقة غرفة واحدة في منتجع بريتيش ريزورت الكوثر

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية ومساحة واسعة في قلب ممشى الغردقة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه 100متر غرفتين دور اول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٧٤٬٤٨٩ جنيه

    شقة غرفة نوم 69 متر في منتجع لا بيلا - الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٩٩٬٢٥١ جنيه

    شقة غرفة نوم 64 متر في منتجع لا بيلا - الممشى

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية حصرية: ستوديو مفروش في الكوثر

    ROI For Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stylish 2 beds for sale in a modern building

    My Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع