شاليهات مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 5

128 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية استلام فورى مفروشة بالتكيفات الجونة

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن كامل الفرش | مباشر على لاجون | ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٩٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة مفروش للبيع – منتجع ستيلا مكادي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٤٦٥٬٧٩٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٧٢٦٬٣٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر بالكامل بقسط على8 سنين بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٦٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه للبيع باطلاله مزدوجه على البحر بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٣٤٧٬٢٢٥ جنيه

    شاليه مخدوم (113 متر) في إيل بايو سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر في البحر الأحمر بإطلالة على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع منجروفى الجونة اطلالة عل البحر

    Gold Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٨٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو متميز جاهز للسكن شاطئ خاص ڤيراندا

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشالية بأطلالة البحر في مفروش بالكامل

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشالية صف اول علي البحر مفروش بالكامل

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين باطلاله مزدوجه على البحر بقسط 7 سنين.

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه في سوان ليك، الجونة

    Beltone logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشاليه الخاص بيك مساحة 106 متر -استلم فورى واجر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى 50 متر باعلى ايجار - قلب مدينة الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز منتجع السرايا ريزورت سهل حشيش

    Apex Real Estate logo image

    منتجع السرايا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع – جي كريبس، الجونة

    Beltone logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى يطل على حمام السباحة ڤيراندا

    Auris For Project Management logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٤٬٩٨٢٬٨٥٩ جنيه

    the amazing corner in fanadir elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٤٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٢٬٤٢٧٬٨٧٣ جنيه

    Your amazing corner now in elgouna fanadir

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٩٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٣٬٥٨٦٬١٠٦ جنيه

    The Amazing View Chalet In Fanadir El Gouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٤٤٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز في سوما باي (جولف تاون)

    Abrag Real Estate logo image

    جولف تاون – مارينا إديشن, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٧٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٩٠٬٢٦٠ جنيه

    your luxurious chalet in elgouna directly on beach

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أزورا - سهل حشيش 140 م2

    Remax Style logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع