شاليهات مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 4

128 عقارات أخرى
  • 25

    شاليه

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر متشطب بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو على لاجون و بحر بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١١٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيوعلى البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠١٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين جاهز للسكن فوري سعر لقطة علي افضل فيو

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بدون مقدم فيو بحر تشطيب بالتكيف علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو على لاجون بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ١١٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على البحر بالكامل ..

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو ممميز على لاجون و بحر بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٩٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على المسبح متطشب و مفروش في مانجروفي

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف الجونة مفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر بأقل سعر ف البحر الاحمر -مكادي

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع ف الجونه ب اقل سعر مفروشه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب ف مكادي هايتس - الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    @الجونة القديمة شاليه مفروش ب برايفت بول للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر تشطيب كامل بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شالية غرفتين بحديقة متشطب استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين ارضي بجاردن متشطب ، دقايق من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    "جراند كابانا" فاخرة للبيع في ميسكا – سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع