شاليهات مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 3

128 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في Tawila Island Resort الجونة

    Utopia logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٦٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاستلام فيو لاجون مباشرامقدم5%علي اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 400الف فيو بحر تشطيب كامل علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه إطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه إطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري فيو على البحر بالكامل .

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف استلام فوري باقل سعر في البحر الاحمر .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو مميز على البحر للبيع .

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٩٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ فيو بحر - بمقدم 5% في مكادي

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر و لاجون بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ١٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو على البحر بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مميزة علي البحيرة بأقل سعر واقساط 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مميز على البحر متشطب بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس في مكادي – فيو مفتوح على البحر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر تشطيب كامل 0% مقدم لحد 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فيو بحر تشطيب كامل 0% مقدم علي سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شالية متشطب فيو لاجون بالبحر الاحمر ع8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى الجونة على اللاجون وحمام سباحة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز على البحر متشطب بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في سكاراب الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر للبيع متشطب بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بلكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٠٨٧ جنيه/متر مربع