بيوت و فلل للبيع في سفاجا, صفحة 7

546 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر والجولف متشطبة, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بأقل سعر فى سوماباى على البحر دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط ! أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 3 غرف وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أسكن بمقدم 5% فقط وأستمتع بأحلى بحر وقسط حتى 8سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا بموقع مميز تشطيب كامل بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا بريكيرز دايفينج اند سيرفينج لودج, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بموقع قريب للشاطئ _ استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله على البحر مباشرة و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الماظة البحر الاحمر 4 غرف ون ستوري

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الماظة البحر الاحمر 4 غرف ون ستوري

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الماظة البحر الاحمر 4 غرف ون ستوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 3 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة كاملة التشطيب في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى ٥٪ فقط! فيلا فاخرة بإطلالة بحرية للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك فيلا صف اول للبيع باطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 230 متر علي اللاجون بمقدم 5% وتسهيلات

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٢٥٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا / للبيع / البحر الاحمر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع