بيوت و فلل للبيع في مانجروفي ريزيدنس, صفحة 4

116 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر من اوراسكوم بدون مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة على البحر من اوراسكوم بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول متشطبة بالكامل بدون مقدم من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر ، مع حمام سباحة، في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر واللاجون في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا علي البحر متشطبه باقل سعر وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول بتقسيط على 8سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بأقل سعر على البحر فى الجونة الجديدة !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر متشطبه ولاول مره 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعر و بدون مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود: فيلا 4 غرف نوم 0%مقدم، تقسيط على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مميزة علي البحيرة بأقل سعر واقساط 5س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في الجونة !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مشطبه علي البحر علي 8 سنين باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من مليون جنيه امتلك اخر فيلا باقل سعر ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من مليون جنيه امتلك اخر فيلا باقل سعر ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا 4غ ع البحر جاهزه للاستلام باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع