بيوت و فلل للبيع في مانجروفي ريزيدنس, صفحة 5

116 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة فيو لاجون وبحر وجهة بحرية

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر في الجونه: قسط 8 سنين خصم 20%

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بدون مقدم فى الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر فى الجونة الجديدة وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشره على لاجون و مطله على البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة خاص بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة على البحر مع حمام سباحة خاص0 مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كامل الفرش للاستلام الفوري مطل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري | توين هاوس مباشر على لاجون ريسيل!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٤٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للاستلام الفوري كامل التشطيب لاجون مباشر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله التشطيب للاستلام الفوري بإطلاله مفتوحه!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٠٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول علي بحر اقساط تصل الي 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص – فيلا مستقلة 230م² بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع