بيوت و فلل للبيع في مانجروفي ريزيدنس

116 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - 6 غرف - بول -موقع متميز

    متصدر

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانوراما على البحر على8سنوات بخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 4 غرف على اللاجون بموقع مميز بدون مقدم

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٤٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باطلالة بانورامية على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة خاص فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود 0% مقدم امتلك فيلا علي البحر متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا مميزة من اوراسكوم على البحر و اللاجون 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3 غرف على البحر بأقل سعر _@البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع في الجونه متشطبه بالكامل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٣٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف استلام فوري علي البحر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باطلالة خلابة على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة خاص

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا على البحر فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر الاحمر بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة على البحر على8 سنوات !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بأقل سعر على البحر0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع