عقارات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 5

811 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بمكادي بالبحر الاحمر علي 8سنين .

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% | بنتهاوس متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٦٢٦٬٤٠٠ جنيه

    مقدم0%|توين هاوس متشطب بالكامل فيو واسع علي الاجون

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز بموقع واطلالةمفتوح|خطة سداد مريحة 0% مقدم

    متصدر

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيو على البحيرة – مكادي هايتس، الغردقة

    HPK logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مميز جدا خدمه فندقيه بخصم 30% للكاش ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من الجونه فيلا متشطبة اقساط 8 سنين بفيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك لامتلاك شقة 3 غرف مع جاردن في مكادي هايتس

    HPK logo image

3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ف مكادي بانوراما سي فيو ع الاجون ٤غرف

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع استلام فوري للبيع مكادي هايتس .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بمكادي بالبحر الاحمر بدون مقدم .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون متشطب بالفرش استلام فوري بمكادي هايتس .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63 متر ب فيو لاجون في مكادي هايتس

    HPK logo image

1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – مكادي هايتس (أوراسكوم)

    Dastan Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٩٦٬٠٧٥ جنيه

    شاليه ريسيل برايم لوكيشن متشطب باقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل فى مكادي استلام فوري و قسط على 4 س

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي على البحر 4غرف مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ون ستوري للبيع في مكادي هايتس تطل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٠١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 64م متشطب في مكادي لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 96م مكادى اقل سعر متشطب بالمطبخ استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول لاجون 0% مقدم تقسيط حتى7 سنين

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق أخر فيلا بإطلالة بحر على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك بنتاهاوس بإطلالة بحر على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع