عقارات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 18

811 عقارات أخرى
  • 25

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع مطل ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدون مقدم توين فيلا صف اول ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وبدون مقدم فيلا متشطبة صف اول علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا متشطبة 4 غرف بأطلالة بحر !!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠١٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا استندالون بتشطيب vip للبيع فى مكادى هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في مكادي فيلا للبيع بالتقسيط يصل ل 7سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة دايركت علي اللاجون برايم لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٦٠٬٦٨٠ جنيه

    شاليه بجاردن ريسيل 84م فيو على البحر استلام 2027

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل190م متشطب بالفرش بانوراما سي فيو

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ستاندالون ريسيل فيو مميز في مكادي هايتس

    Evergreen Properties logo image

4

    5

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب علي البحر بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر متشطبه بعرض محدود 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البحر متشطب باقساط حتي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٣٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي البحر متشطب بعرض 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي البحر بعرض محدود 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية 58م متشطب فوري في مكادي لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٦٠٬٦٨٠ جنيه

    شاليه ريسيل+جاردن متشطب بالمطبخ باقل سعرف الماركت

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف ريسيل 105م فيو على البحر استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 107م للبيع في مكادي هايتس – البحر الأحمر

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بإطلاله على البحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 3 غرف دايركت على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع دايركت على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحرل بتشطيب vip للبيع فى مكادى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع