عقارات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 22

811 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلتك 4غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطله ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 2غرفه بأقل سعر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل ولوكيشن علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف ع البحر أقل سعر واطول فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه باقل سعر افضل لوكيشن بالمشروع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%|توين هاوس متشطب بالكامل فيو واسع علي الاجون

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في الجونة الجديدة موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 3 غرف بجاردن باطلالة على حمام السباحة

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز تاون هاوس استلام فوري فيو بانورامي ع البحر

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شالية بجاردن دايركت علي لاجون بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل77م متشطب بالمطبخ باقل مقدم ستلام 2027

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٨٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاجون و بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بموقع مميز مطل على البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع دايركت على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل بالتكييفات علي البحر

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس 3غرف إطلالة بحرية @ماكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الفاخرة 3 غرف على البحر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الفاخرة 3 غرف على البحر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكسك الفاخر 3غرف على البحر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الفاخر 2غرفة على البحر في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع