عقارات للبيع في سفاجا, صفحة 3

1,945 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة وغرفتي نوم في سوماباي، جاهز للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ترافكو البحر الاحمر 3غرف نوم رئيسية متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كابينه صف اول للبحر استلام فوري التكييفات

    Point Mark For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع استلام فوري - متشطبة بالفرش

    Point Mark For Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٣٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • باي سنترال ريزيدنس سوما باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,باى سنترال

    4 غرفة

  • 19

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو على البحر بالكامل بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف للبيع فيو على البحر استلام قريب بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٤٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    LIMITED!! OFFER 2-BED SEA VIEW FOR SALE 8 _YEARS .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بموقع مميز واطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله فاخره-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ارضى بحديقه على الجولف مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب صف اول على لاجون و بحر - بمقدم 5% فقط

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو بحر - بأقل مقدم في سوما باي

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقل من سعر السوق استلام فوري صف اول للبحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو مباشر على البحر - في سوما باي

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بمقدم 5% - فيو بحر - سوما باي

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرة على البحر بتصميم فريد مع خصم 20٪

    Apart Real estate logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بجاردن خاصه - متشطب بالكامل - موقع مميز

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٩٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي ويست | شاليه فيو مميز تشطيب كامل - اقساط 8سنين

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا - شاليه 3 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 - 5 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلاله على اللاجون استلام قريب و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع مميز قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا شاليه 3 نوم متشطب بجاردن 62م تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة