عقارات للبيع في سوان ليك الجونة, صفحة 9

213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أرضي | حديقة خاصة | الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 3 غرف | إطلالة على اللاجون | الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٩٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر 3 غرف | روف تراس | إطلالة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين | إطلالة على اللاجون | الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن غرفتين في سوان ليك الجونة - إنكور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين متشطب استلام فوري تقسيط 6 سنين جونة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% مقدماً للتسليم | شقة مطلة على البحر لأكثر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مفروشة فوري في الجونة بسعر لقطة

    clear scope logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/سوان ليك/متشطب/الجونة

    Home Destination logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه في سوان ليك، الجونة

    Beltone logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة أرضي مع حديقة تطل مباشرة على البحيرة

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم شقة للبيع في سوان ليك الجونة ، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع