عقارات للبيع في سوان ليك الجونة, صفحة 5

200 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعر الشركة شاليه مفروش بالاجهزة للبيع ريسيل

    clear scope logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل دور أرضي في مرايا الجونة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع بموقع قريب للبحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام قريب في الجونه الجديده 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات بالمطبخ استلام قريب ف الجونه

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٣٩ متر مربع

    ٢١٥٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بالسعر القديم واستلام قريب !

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم صف أول شالية 3 غرف متشطب وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بموقع قريب للبحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٤٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع