شقق للبيع في منطقة الاحياء, صفحة 53

1,719 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة حصرية مطلة على البحر مع شاطئ خاص – أورو بيتش،

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٨ جنيه

    شقة فاخرة 103م | 3 غرف بأرقى موقع قبل الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٨٠٠ جنيه

    حياة فاخرة بإطلالة على البحر مع شاطئ خاص – أورو بي

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بحر | شاطئ خاص | جاهز للاستلام

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية – أعلى جملة ماركت_تشطيب كامل_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٥٠٠ جنيه

    عرض الشارع من الاستوديو | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية مطلة على البحر مع شاطئ خاص – أورو بيتش،

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة أنيقة 53م | غرفة نوم بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٥٬٩٨٦ جنيه

    شقة غرفتين (74 متر) في منتجع أكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٩٨٬٦٢٥ جنيه

    شقه 65م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه88م _استلام فورى_تشطيب كامل_صف اول ممشي الاحياء

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٨٦٬١٢٥ جنيه

    بمقدم 20% امتلك استوديو في La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٣١٬٨٧٥ جنيه

    1 bedroom apartment for sale La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 132م | 3 غرف بتصميم عصري وتشطيب سوبر لوك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٦٥٬١٢٥ جنيه

    شقه 65متر تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استديو امام بيست واي_تشطيب كامل_تسليم2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٣٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقة 78 متر بإطلالة بحر بالغردقة بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٤٧٬٦٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على الجبل | الجونة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٦٦٧٬٥٢٠ جنيه

    1 غرفة نوم – الطابق الثاني – إطلالة على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٧٬١٠١ جنيه

    ستوديو مميز 42م استلام فوري يطل علي حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٢٬٣٥٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    امتلك استديو على الممشى بإستلام فوري وتشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٥٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة استوديو حصرية مع شاطئ خاص

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    حياة فاخرة بإطلالة على البحر مع شاطئ خاص – أورو بي

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٥٬٨٠٠ جنيه

    عِش رفاهية البحر الأحمر في ORO Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع