شقق للبيع في الجونة, صفحة 12

389 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 2غرفة موقع مميز في شدوان الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود _ شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دايركت على اللاجون و بمقدم 15 % فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين للبيع بانورامك فيو في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive apartment with sandy pool view in Nuba

    Beyoot logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٦٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment with private garden and sandy pool

    Beyoot logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بحديقة كبيرة وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السوق شاليه بجاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - موقع مميز - استلام فوري - تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - موقع مميز جداً - فيو رائع - تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١١٣٬١٢٦ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في جونه كامران، دفعة أولى 15%

    New Avenue Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٢٥٩٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقةللبيع مباشرةً على البحيرة مع روف في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٨٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سابينا جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طابق أرضي مفروشة بالكامل مباشرة على البحيرة ،

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بدون مقدم وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٤٠ مترًا على المسبح مباشرةً في جي كريبس

    New Avenue Real Estate logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون و بمقدم 15%

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع