شقق للبيع في التل القديم

1 عقار
  • 10

    شقة

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف بحمام سباحة خاص في أنشنت هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع