شاليهات للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 21

2,075 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول على البحرل بتشطيب vip للبيع فى مكادى

    Falcon for Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوما باي فيو بحر بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه فيو لاجون بتقسيط على 8سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٢٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبليكس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    جولف تاون – مارينا إديشن, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -ادفع اول قسط ليك بعد سنه واستلم شاليه مطل عالبحر

    Egypt Best Properties logo image

    وسترن سوما باي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر واول قسط بعد 1سنة من العقد

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0%، تملك شاليه متشطب بإطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول مع بحيرة تشطيب على الأقل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحر كاملة التشطيب | أدنى سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الإطلاق تشطيب شاليه صف أول مطل على البحر 0٪

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب كامل قسط علي 8 سنين للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سي فيو متشطب بالكامل علي 8 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 1غرف ع البحر باقل سعر واطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع