شاليهات للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 22

2,075 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر وافضل لوكيشن في سوما باي.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز جدا واطلالة مفتوحة في سوما باي

    Realm Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش و جاهز للسكن في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل دور أرضي في مرايا الجونة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر شاليه فاخر علي8سنين اول قسط بعد9شهور

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن شاليه 2نوم بجاردن متشطب تقسيط 5سنوات

    Towers Map logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري مع اوراسكوم شالية متشطب بالتقسيط

    Realm Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بفيو بحر ب اقل سعر بالتقسيط

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب من اوراسكوم بالتقسيط

    Realm Properties logo image

1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب من اوراسكوم استلام سنه علي اللاجون

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 93م² ريسيل متشطب+المطبخ على اللاجون بمكـادي

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بحديقه متشطب بالكامل فى مارايا ٣ الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٥٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٤٣٬٢٠٠ جنيه

    شاليه في راس سوما زا كوندوز مطل على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى مارايا ٣ الجونه استلام ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٤١٬٥٥٧ جنيه

    شاليه فى Kamaran على اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع