شاليهات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 14

338 عقارات أخرى
  • 23

    شاليه

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل - شاليه غرفتان نوم للبيع - استلام 6 شهور

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب ف مكادي هايتس - الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في موقع متميز في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باطلالة مميزة على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر: شاليه غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على بحر

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدات للبيع في مكادي هايتس الغردقه من اوراسكوم

    The Map Investments logo image

2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٤٢٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مزدوج الإطلالة للبيع اطلاق جديد، على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مكادي هايتس – أوراسكوم

    Property Hills Star logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري البحر متشطب ع شواطئ البحر الحمر اقل مقدم

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تري البحر متشطبه ع شواطئ البحر الحمر اقل مقدم

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين يطل على البحر فيو رائع اقساط ع 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع