بنتهاوس (روف) للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 7

154 عقارات أخرى
  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٤٨٢٬٧٢٩ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة بحرية للبيع في أزورا، سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٦٢٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلالة رائعة علي اللاجون ويري البحر للبيع

    Home Hunters EG logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفة واحدة (68 متر) بتراس في مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    penthouse for sale gouna abu tig

    ElGammal real estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٩٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع