عقارات استوديو للبيع في الغردقة, صفحة 22

2,450 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية واستثمارية مثالية في الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٣٩٬٩٢٠ جنيه

    استثمار ناجح: استوديو في قلب الكوثر

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٦١٬٥٠٨ جنيه

    استوديو 50 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    Studio sea view apartment for sale Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو 54 متر فى Veranda. Sahl Hasheesh بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تكملة أقساط | إعادة بيع |٧ سنوات اقساط | استثمار

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٩٬٩٩٥ جنيه

    امتلك شاليه 52م بإطلالة مميزة علي طريق عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م دور أول في ريد هيلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    56م استوديو بإطلالة حمام سباحة ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م دور أول بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    56م استوديو بإطلالة حمام سباحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٢٤٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه 51م بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للاستثمار 41م علي الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 46م فيو مسبح استثمار مربح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 55م فيو مسبح حياة هادية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في قلب الغردقة بمقدم 25%

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٨٩٬٧٦٠ جنيه

    استوديو 72 متر في الهضبة , الغردقة

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو للبيع على البحر مباشرة في الممشى السياحي

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و قسط على 3 سنين

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    استوديو في فيراندا سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو علي حمام السباحة "ريفا" الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة على البحر استثمار عالي العائد

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٣٠٠ جنيه

    استوديو الغردقة جراند روك الممشى مطل حمام سباحه

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    Hayat Beach Resort فى طريق الاحياء بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 60م في Red Hills سهل حشيش بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…