عقارات استوديو للبيع في الغردقة, صفحة 18

2,450 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م في سهل حشيش الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 58 م مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م وهدوء تام في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش أمام نيو إيجلز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م بأفضل عائد في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    استثمر استوديو 58 م بإطلالة خلفية في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٦٬٦٦٦ جنيه

    امتلك استوديو 46 م في الأحياء بإطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 48 م في الأحياء واستثمر بذكاء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 45 م قرب الشاطئ في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    استثمر استوديو 46 م بأفضل عائد في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    امتلك استوديو 46 م مع Sky Pool في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م يطل ع البحر استلام فوري بالهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب الترا سوبر لوكس إطلاله ع المسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٠٢٥ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه حياة بيتش أسلوب حياة فاخر وعائد إيجاري أعلى

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- شلالات الهمبرا

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثماري ذكي في جراند روك

    متصدر

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٩٬٧٠٦ جنيه

    استوديو في الكوثر إطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو عصري في منتجع جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سكني | شاطئ خاص | أسلوب حياة منتجعي

    Rook Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٩١٬٥٤٨ جنيه

    ستوديو جاهز للبيع في الغردقة إطلالة مسبح موقع مميز

    Rook Estate logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو يري البحر بشاطئ خاص بمقدم 15% وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٣٬٢٥٨ جنيه

    استوديو بفيو بحر سكن ورفاهية واستثمار مضمون

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على الشارع بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…