عقارات استوديو للبيع في ميسكا

يبدو أن كل المنازل في ميسكا, الغردقة, سفاجا, سوما باى مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٦٠٬١٠٨ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة وشاطئ خاص

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٦٨٢ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الممــــيز في الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٩٨٬٤١٠ جنيه

    Exclusive furnished studio with sea view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٥٠٢ جنيه

    استوديو للبيع - إطلالة على حمام السباحة وجزئية على البحر | خطة دفع مرنة

    Home Vacation logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٨٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو50م بخصم مميز للكاش20%_عقد اخضر_حصه ف الارض

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء في الغردقة ستوديو في تريفانا مجاويش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Stone Heights الراحة والاطلالة الجميلة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحياة فاخرة ونسيم البحر في قلب الأحياء

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع