شقق فندقية للبيع في مصر, صفحة 29

743 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر عائد دولاري استلم شقة VIP متشطبة في ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع 188 متر بأقل سعر في السوق - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه على حمام السباحه فى دجله تاورز بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات في ماريوت ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ١١٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م فندقيه امام كارفورى المعادى استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٥٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبه للبيع في Moon real بقسط علي 12 س

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش حياه الملوك فى جناح فندقي على النيل بخدمة VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي أرضي (( فيو بحر و لاجون )) - فوكا باي

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقق فندقية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدتك الان بالساحل الشمالي بتشطيب راقي

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٬٢٣٨٬٣٩٠ جنيه

    للبيع شقق فندقية بمساحات مختلفة بالقطامية جيت

    Touring for Marketing logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استلم في فندق ماريوت شقة فندقية متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٢٬٢٣٨٬٣٩٠ جنيه

    للبيع شقق فندقية بمساحات مختلفة فى القطامية جيت

    Touring for Marketing logo image

1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمات فندقية للبيع بداخل Marriott بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في ماريوت ريزيدنس -سعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بسعر لقطه في فوكا باي راس الحكمه

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في فوكا باي بسعر أقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بسعر مميز في ماريوت ريزيدنس هليوبليس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمساحة مميزة في ماريوت ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٢٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في Marriott واستمتع بعائد استثماري

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقق فندقية

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية ف فندق أدريس جولف مراسي134م غرفه دور2

    Dk REAL ESTATE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٢٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه/بيع/ايرس العين السخنه

    Home Destination logo image

    العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٤٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفه وصاله63م_مقدم35%واقساط حتى 36شهر _ عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٨٬٩٢٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالفرش فيو نيل دايركت مقدم 25%

    اشتري بيتك logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٠٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه مفروش بالكامل جاهزه للاستلام

    Remax The Address logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بافضل سعر متشطب بالكامل في ماريوت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع