دوبلكس للبيع في مصر, صفحة 7

5,406 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جاردين هاوس كارميل سوديك، - متشطب بالكامل

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب حديث دوبلكس فيو مفتوح(محدود)في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! Trible View +بحـري كورنر بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع البنفسج فيلات 4 غرف بحري

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٢٨٩٬٢٠٧ جنيه

    دوبلكس بجاردن فيو lagoon بجوار مدينتي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 5 غرفة

  • 7

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر دوبلكس متشطب في العلمين الجديدة 455م

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب ريسيل استلام فوري تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في موقع متميز تشطيب مميز بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه في سوديك مفروشة بالكامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ​دوبلكس لقطة بالسابعة، واجهة طريق السويس، جوار راق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • سكاي نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    1 - 4 غرفة

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اميز سعر لوفت 4 غرف سي فيو استلام 4 شهور

    Gate real estate marketing logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري دوبلكس+جاردن متشطب بخصوصية عالية البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن برايم لوكيشن في سراي باقل سعر للكاش

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك بجاردن 80متر

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بحري استلام خلال سنة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة

  • 19

    دوبلكس

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع تمر حنة 3 غرف بحديقة خاصة

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس كورنر في كمبوند لافينير-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس كورنر ارضي بجاردن- لافينير- المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة جاهز للسكن سوبر لوكس ف تاج سيتى التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 9

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جاردين هاوس ب كارميل سوديك استلام فوري

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة جاردين هاوس في كارميل من سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن ريسيل فى قلب التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار AUC - بحري بفيو خيالي + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٩٨٬٨٢٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    3 - 4 غرفة