شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة العبور الجديدة

5 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بكمبوند مبني في العبور بخصم الكاش

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة مساحة 202م

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٤٬٦٦٩ جنيه

    Okardia compound (FuD)

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    4 غرفة