عقارات 3 غرفة نوم للبيع في القليوبية

669 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م فيو مفتوح وموقع مميز في قلب العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية 175م في جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس ف الشعراوى مدينه العبور

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الشيخ الشعراوي, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ى ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار كويسه داخل كمبوند متكامل

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 3

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بشقه200م بفيلا بموقع مميز واطلاله مميزه

    Location Real estate' logo image

    الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٢٦٬٣٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    3 - 7 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لعشاق الارضي بجاردن داخل كمبوند كمتكامل

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م + 80م جاردن (مركز مدينه العبور)

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 155 متر

    Emak Realestate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • سيتاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Valero developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة,سيتاليا

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي التاسع الاكثر تمييزا ف العبور

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر بموقع استراتيجي وفيو مفتوح بقلب العبور

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحرية بالكامل وموقع ركن متميز بمساحة 141

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م في منطقه بيت الوطنB20 ارضي بجاردن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 165م في بيت الوطن العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • اوكارديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Four You Development
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة,اوكارديا

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لشقة فاخرة في أفضل مواقع مدينة العبور

    جنة العبور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجد متتعوضش استلام فوري ومتشطبه علي المفتاح يع

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف كمبوند خطوه ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القليوبية,مدينة العبور,جولف سيتي

    3 - 5 غرفة