عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة العبور

400 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 160م بتصميم عملي فيو شارع بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة230م استلام فوري فيوجولف بالعدادات بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٩٬٦٦٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • جولف سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القليوبية,مدينة العبور,جولف سيتي

    3 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٦٣٬٦٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٩٬٩٢٥ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مركز مدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م (نصف تشطيب) بموقع استراتيجي

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    بناية كاملة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أرض زراعية مباني | موقع مميز خط 8 شمال

    KRE investments logo image

    جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    5

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٩٬٣٠٠ جنيه

    وحدات سكنية مميزة للبيع فى مدينةالعبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك داخل كمبوند راقى ومميز بمدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • هاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٧٧٬٩٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس,هاي سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى العبور الجديدة قريبة من كل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العبور الجديدة بأقساط مريحة الأن

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية وحدة سكنيةفي مدينه العبور كمبوند

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤١٬٥٠٤ جنيه

    عروض خاصة على شقق العبور الجديدة بمساحات رائعة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رهيب لشقه 175 متر بكمبوند جردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • أورو العبور

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ava Mina Group
    القليوبية,مدينة العبور,الحي السادس,كمبوند أورو العبور

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمساحه رائعه 175 متر بجردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جردينيا 2 شقه 125 متر استلام فوري بسعر مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي المفتاح ف مكان حيوي جدا

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف شقه متشطبه علي المفتاح

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الأول محلية 8 مساحة 140متر

    Emak Realestate logo image

    شارع مختار التتش, محلية 8, الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في مدينة العبور
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة العبور

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…