عقارات للبيع في مدينة العبور

640 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م فيو كمبوند شاملة كافة المصاريف والجراج

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٧٬٧٩٨ جنيه

    استثمر الان فى شقق العبور الجديدة المميزة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى قلب العبور الجديدة استلام قريب بمقدم بسيط

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الفيلات بالحي السابع | شقة 200م جاهزة للسكن

    أو جايد, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١٥٬٣٨٠ جنيه

    شقق مميزة للبيع اختار راحتك فى العبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • روك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Rock developments
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس
  • 11

    شقة

    ٣٣١٬٨٦٥ جنيه

    سكن راقى فى العبور الجديدة باسعار مناسبه

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٣٠٬٧٦٠ جنيه

    امتلك شقة فى العبور الجديدة بأفضل سعر دلوقتى

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٣٠٬٧٦٠ جنيه

    العبور الجديدة اختيارك الصح للسكن والاستثمار

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣١٬٨٦٥ جنيه

    احجز وحدتك قبل نفاذ الفرص فى مدينة العبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٨٤٠ جنيه

    شقتك فى العبور الجديدة فرصة استثمار مش هتتعوض

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • جولف سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القليوبية,مدينة العبور,جولف سيتي

    3 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بحري (3 غرف و3 حمام) بتسهيلات ل 8سنوات

    شارع 70, اسكان الشباب, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ثالث بحري بالكامل 117م

    شارع 70, اسكان الشباب, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم وقسط شهري | شقة 81م في كمبوند ليك هاوس

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 160م بتصميم عملي فيو شارع بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225 بجاردن خاصة 80م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٧٧٬٩٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس,هاي سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة230م استلام فوري فيوجولف بالعدادات بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 235م بجاردن خاصة 100م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 210م بجاردن خاصة 180م بجولف سيتي العبور

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 600م تشطيب الترا سوبر لوكس بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    6

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٣٩٬٦٦٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع العبور القديمه كمبوند الحي السابع

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٩٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى العبور الجديدة بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٦٠٬٠٣٩٬٦٠٠ جنيه

    وحدات سكنية جاهزة بأفضل موقع فى مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٣٩٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • أورو العبور

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ava Mina Group
    القليوبية,مدينة العبور,الحي السادس,كمبوند أورو العبور

    3 غرفة