عقارات للبيع في القليوبية

1,055 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اضمن افضل سعر ولوكيشن مميز في العبور في ال launch

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في الـ Launch لضمان أفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الآن في اللحظات الأولى بأفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك الآن في اللحظات الأولى في موقع مميز

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور - الحي السابع - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Rock developments
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس
  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع مدينة العبور - سوق العبور - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في مدينة العبور الجديدة - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | متر في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE بالعبور مساحة 133 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٩٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رهيب لشقه 175 متر بكمبوند جردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 120 متر بكمبوند جزيل مميزه اوبن فيو رائع

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    3 - 7 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمساحه رائعه 175 متر بجردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جردينيا 2 شقه 125 متر استلام فوري بسعر مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع ال70

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور تاني متكرر 110 متر بكمبوند ستاليا

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وعد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي المفتاح ف مكان حيوي جدا

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع70 دايركت

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف شقه متشطبه علي المفتاح

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بنزهة العبور الحي الثامن

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% واستلام يبدأ من 6 أشهر تملك وحدتك

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي الأول محلية 8 مساحة 140متر

    Emak Realestate logo image

    شارع مختار التتش, محلية 8, الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمب

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 7
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة