عقارات للبيع في مدينة العبور الجديدة, صفحة 18

452 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10 منطقة بيت الوطن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 175م ( 2نمرة من ش التعسين العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العبورة الجديدة بيت الوطن اخر خط 10

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا دور متكرر 175م وتقسيط 36 شهر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن منطقة 2600 فدان الأكثر تميزا

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م أرضي + حديقة 80م

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر خط 10 العبور الجديدة منطقة بيت الوطن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن الأراضي الأكثر تميزا (العبور الجديدة)

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العبور الجديدة منطقة بيت الوطن الأراضي الأكثر تميز

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٥٬٥٢١٬٢٥٠ جنيه

    خط 10 أمام الحي الثامن العبور الجديدة جاردينا تاون

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10 ( كمبوند جاردينيا تاون )

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    جارينيا تاون العبور الجديدة أخر خط 10

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10 ( جادرينيا تاون )

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٣٧٬٥٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا تاون العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    مدينة العبور الجديدة ( جاردينيا تاون )

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٣٢٬٥٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10 أول شارع السبيعن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٧٧٬٥٠٠ جنيه

    العبور الجديدة أخر خط 10 جاردينيا تاون

    الطلائع, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردينيا تاون العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة دور متكرر 145م علي خط 10 أمام الحي الثامن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    Okardia compound (FuD)

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٤٬٦٦٩ جنيه

    Okardia compound (FuD)

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Okardia Compound

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمقدم 20% والباقي تقسيط ل 36 شهر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في مدينة العبور الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة العبور الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…