Properties for sale in New Obour City, page 18

452 properties
  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    العبور الجديدة أخر خط 10 منطقة بيت الوطن

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    165 sqm

    15,757 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة مميزة 175م ( 2نمرة من ش التعسين العبور الجديدة

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,300,000 EGP

    العبورة الجديدة بيت الوطن اخر خط 10

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    13,142 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,250,000 EGP

    العبور الجديدة أخر خط 10

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    12,857 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقة مميزة جدا دور متكرر 175م وتقسيط 36 شهر

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    15,714 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,190,000 EGP

    بيت الوطن منطقة 2600 فدان الأكثر تميزا

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    165 sqm

    13,272 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 165م أرضي + حديقة 80م

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    12,571 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    أخر خط 10 العبور الجديدة منطقة بيت الوطن

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    165 sqm

    13,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,300,000 EGP

    بيت الوطن الأراضي الأكثر تميزا (العبور الجديدة)

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    13,142 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    العبور الجديدة منطقة بيت الوطن الأراضي الأكثر تميز

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    12,571 EGP/sqm

  • 8

    Duplex

    5,521,250 EGP

    خط 10 أمام الحي الثامن العبور الجديدة جاردينا تاون

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    4

    4

    225 sqm

    24,538 EGP/sqm

  • 10

    Penthouse

    5,380,000 EGP

    العبور الجديدة أخر خط 10 ( كمبوند جاردينيا تاون )

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    4

    3

    210 sqm

    25,619 EGP/sqm

  • 8

    Penthouse

    5,130,000 EGP

    جارينيا تاون العبور الجديدة أخر خط 10

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    4

    3

    205 sqm

    25,024 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,550,000 EGP

    كمبوند جاردينيا العبور الجديدة

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    155 sqm

    22,903 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,655,000 EGP

    العبور الجديدة أخر خط 10 ( جادرينيا تاون )

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    150 sqm

    24,366 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,537,500 EGP

    كمبوند جاردينيا تاون العبور الجديدة

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    145 sqm

    24,396 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,937,500 EGP

    مدينة العبور الجديدة ( جاردينيا تاون )

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    125 sqm

    23,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,832,500 EGP

    العبور الجديدة أخر خط 10 أول شارع السبيعن

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    115 sqm

    24,630 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,677,500 EGP

    العبور الجديدة أخر خط 10 جاردينيا تاون

    Talaa City, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    110 sqm

    24,340 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,560,000 EGP

    جاردينيا تاون العبور الجديدة

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    105 sqm

    24,380 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,980,000 EGP

    شقة لقطة دور متكرر 145م علي خط 10 أمام الحي الثامن

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    145 sqm

    20,551 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,990,000 EGP

    Okardia compound (FuD)

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    23,750 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    5,274,669 EGP

    Okardia compound (FuD)

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    4

    3

    207 sqm

    25,481 EGP/sqm

  • 7

    Duplex

    7,800,000 EGP

    Okardia Compound

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    4

    5

    314 sqm

    24,840 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقة لقطة بمقدم 20% والباقي تقسيط ل 36 شهر

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    13,714 EGP/sqm