شقق للبيع في مدينة العبور, صفحة 2

511 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع الجامعة الرئيسي | شقة 120م (تحميل قديم)

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٩٬٩٢٥ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة | شقة بحري 125م شارع الجامعة

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مركز مدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م (نصف تشطيب) بموقع استراتيجي

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك95م بجاردن خاصة 20م بالتقسيط في سيتاليا كمبوند

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 2100 م بجمعية عرابي العبور

    sherwoods property logo image

    جمعية احمد عرابى, مدينة العبور, القليوبية

    7+

    7+

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٩٬٣٠٠ جنيه

    وحدات سكنية مميزة للبيع فى مدينةالعبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن بكمبوند هادئ فى مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك داخل كمبوند راقى ومميز بمدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى العبور الجديدة قريبة من كل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى العبور الجديدة بأقساط مريحة الأن

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    افضل عروض الشقق في العبور الجديدة داخل كمبوند

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية وحدة سكنيةفي مدينه العبور كمبوند

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٨٬١٤١٬٠٢٠ جنيه

    شقق للبيع فى مدينة العبور الجديدة بأفضل سعر بالقسط

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٧١٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤١٬٥٠٤ جنيه

    عروض خاصة على شقق العبور الجديدة بمساحات رائعة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اضمن افضل سعر ولوكيشن مميز في العبور في ال launch

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في الـ Launch لضمان أفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الآن في اللحظات الأولى بأفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك الآن في اللحظات الأولى في موقع مميز

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور - الحي السابع - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع مدينة العبور - سوق العبور - مدينة العبور - القليوبية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك الآن | في الجولدن سكوير

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رهيب لشقه 175 متر بكمبوند جردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 120 متر بكمبوند جزيل مميزه اوبن فيو رائع

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمساحه رائعه 175 متر بجردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع