شقق للبيع في مدينة العبور

563 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 207م بإطلالة مميزة في كمبوند أوكارديا

    متصدر

    FUD developments logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬١٣٣ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور الجديدة تشطيب رائع

    متصدر

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٨٬٠٠٥ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة سكنية داخل كمبوند اوچاد بمد

    متصدر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    أو جايد, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 207م في كمبوند أوكارديا بإنشاءات 75%

    متصدر

    FUD developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 168م في كمبوند أوكارديا بإنشاءات 75%

    متصدر

    FUD developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • هاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٧٧٬٩٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس,هاي سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك95م بجاردن خاصة 20م بالتقسيط في سيتاليا كمبوند

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك 165م في Citalia بالعبور بالقسط علي 7 سنين

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شقة125م بجاردن خاصة46م بالتقسيط علي7سنين

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 165م أرضي بجاردن خاصة 43م في العبور

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 125م ارضي بجاردن بالتقسيط علي5 سنين

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في الـ Launch لضمان أفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤١٬٥٠٤ جنيه

    عروض خاصة على شقق العبور الجديدة بمساحات رائعة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي حمامات السباحة كمبوند هاي سيتى استلام فوري

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% فقط عاين وحدتك بكمبوند مبني بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة125م بجاردن خاصة بمقدم351الف بالتقسيط

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٤٧٬٢٢٨ جنيه

    شقة 141م بحري كورنر بفيو مفتوح مميز

    Feeds logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٤٧٬٢٢٨ جنيه

    شقة 141م بحري كورنر بفيو مفتوح مميز

    Feeds logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٥٬٥٩٥ جنيه

    شقق فاخرة فى مدينة العبور الجديدة بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٧٬٨٠٤ جنيه

    لعشاق التميز والفخامة امتلك شقة سكنية فى العبور

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٨٬٩٠٢ جنيه

    شقق مميزة للبيع فى العبور الجديدة قبل زيادة السعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٨٤٠ جنيه

    للبيع بأفضل الاسعار فى مدينة العبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٦٬٧٠٦ جنيه

    للبيع شقق سكنية بمدينة العبور الجديدة بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٧٬٨٠٤ جنيه

    فرصة للاستثمار فى مدينة العبور الجديدة شقق فاخرة

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى مدينة العبور الجديدة بأفضل الأسعار

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١٥٬٣٨٠ جنيه

    بيع شقق فى مدينة العبور فى ارقى الاماكن بأفضل سعر

    Family Home Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع