عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 48

1,497 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة داخل أرقى كمبوند بالمتميز بحديقة

    CBE New Homes logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب كامل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كونكورد جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالتجمع5 قسط 1.2مليون-29مليون كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٧٧ متر مربع

    ٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بادارة فندق هيلتون شقة VIP تشطيب مميز فيو ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى قصرD تشطيب ديلوكس حمام سباحه وبيزمنت

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-اقل سعر شقة لقطة 255م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى مقدم 6مليون-بسعر 63مليون

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٨ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحدة : دوبلكس للبيع الياسمين 5 / التجمع ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل موقع متميز في بالم هيلز

    Premises logo image

6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 6 نوم موقع مميز ارضي-اول-بنتهاوس

    Apex Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type B للبيع في بالم هيلز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    7

    ٩٦١ متر مربع

    ٤٧٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر موقع مميز تشطيب خاص في النخيل بالشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر موقع مميز تشطيب خاص في النخيل بالشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بانوراما مفروشه على دور كامل موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه للاستلام في التجمع الخامس

    Crafters Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٢٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس راقي للبيع في شارع 199 – مناسب للسكن

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في اب تاون كايرو علي الجولف

    متصدر

    Country For Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمباوند الطلائع نصف تشطيب موقع مميز

    Broker Egypt logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا فيلا مودرن ٤٥٠م علي حمام السباحة اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل ببدروم و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٦٣ متر مربع

    ٢٥٩٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالتكيفات بمقدم 15%

    Picky Properties logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي فيو جولف مميز و خطوات من بوابه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع