عقارات 6 غرفة نوم للبيع في تاج سيتي

14 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    Key Point for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,500,000 تعاقد (240متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو مفتوح استلام فوري في مساحة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٤٦٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اميز قصر 1000م في تاج سيتي باتجاه بحري مباشر

    Property Misr logo image

6

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حجز وتعاقد الان اخر فيلا مستقلة للبيع فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا516م +جاردن450م+روف 45م استلام فوري بسعر لقطة

    Property Misr logo image

6

    7+

    ٥١٦ متر مربع

    ١٠٦٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتين مفتوحين على بعض للبيع بسعر شقة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Taj City – حمام سباحة خاص

6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 305م بحري + جادرن 125م + روف في تاج ستي

    Property Misr logo image

6

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م +جاردن 180م + روف للبيع في نوبل

    Property Misr logo image

6

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بأقل مقدم في كمباوند تاج سيتي

    ERE logo image

6

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي ستاند الون متشطب بالكامل+جاكوزى وساونا

6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 378م بجاردن 250م في تاج سيتي للبيع

6

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ٦٦٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في تاج سيتي نصف تشطيب جاهز للسكن

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع