بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في فيلار

6 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلار فيلا مستقلة للبيع ١٠٠٠ متر على ليك ببيزمنت..

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيبات فاخرة مع حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1000م بتشطيب راقي بحمام سباحة

    TPV logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلار فيلا مستقلة متشطبة للبيع على ليك بأقل سعر ..

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيبات كاملة بالتكييفات و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٨٩٠ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن فيو فيلا في كومبوند فيلار مباني ١٥٠٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع