بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في ماونتن فيو اى سيتي

33 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% فيلا (240م) 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٥٢٬٧٦٧ جنيه

    فيلا 277م prime location واخده فيو خيالي علي golf

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري Lakes View تقسيط في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري Open View تقسيمة مميزة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٨٬٥٩٨٬٩٢٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند لافيستا اقساط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

5

    3

    ٤١١ متر مربع

    ٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا جاهزة للاستلام وسط المساحات الخضراء

    Impact Investments logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٬٦٠٨٬٦٠٩ جنيه

    فيلا كورنر لقطه بأقل سعر بماونتن فيو أستلام فوري

    Impact Investments logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 375م بحمام سباحة برايم فيو بمقدم 8.5 مليون

5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص بارك فيلا325م بجاردن56م بيع

    YaKan Properties logo image

5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – التجمع

    Blu Real Estate Marketing logo image

5

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة461م قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-اقل سعر ستاندالون400م في الماركت

    YaKan Properties logo image

5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل 650 متر بكمبوند ماونتن فيو2

    Property Hills  One logo image

5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم فيلا للبيع في التجمع الخامس القاهره

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 410م في ماونتن فيو اي سيتي بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بجاردن 265 متر- أي سيتي نيو كايرو -تقسيط

    Coldwell Banker- The Blues logo image

5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا785م من بالم هيلز اميز لوكيشن وبالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٧٨٥ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس219م متشطب لقطه بفيو ممتاز بالتجمع الخامس

5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

2