عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كونكورديا 2

يبدو أن كل المنازل في كونكورديا 2, مدينة القاهرة الجديدة, امتداد المستثمرين الشمالية مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 18

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر استلام فوري متشطيب قسط ع 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون متشطبة بحرى بالكامل فورى بالقسط

    Impact Investments logo image

5

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٩٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٦٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطب بمقدم 10% .

    Apart Real estate logo image

5

    6

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٢٧٬٨٩٨ جنيه

    فيلا كورنر فيو خيالي علي landscape قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلالة مفتوحة على الجولف | موقع مميز

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري للبيع في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٩ متر مربع

    ١١٨٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في القطامية هايتس — سكن النخبة والفخامة

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى النرجس فيلات بفيو جاردن ٣/٤ تشطيب

    Chances Real Estate logo image

    النرجس 7, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز بفيو على اللاندسكيب& حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٣٬٠١١ جنيه/متر مربع