عقارات 5 غرفة نوم للبيع في غرب الجولف

10 عقارات أخرى
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – غرب الجولف | التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن باقل مقدم + قسط 12 سنه Prime Spot

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره في غرب الجولف لوفت بخصم 40% اطلاله وهميه!

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دوبلكس بفيو بانورامي في غرب الجولف

    AMAKEN Misr logo image

5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000= استلام قريب + صف أول لاجون - دبل هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع – امتداد غرب الجولف | موقع مميز ومساح

    sms for RealEstate logo image

5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع – امتداد غرب الجولف موقع مساحه كبيره

    sms for RealEstate logo image

5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في غرب الجولف التجمع التالت

    El Hady Real Estate Investment logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دورين سوبر ديلوكس للبيع بغرب الجولف

    Wonder Homes For Real Estate logo image

5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو جولف أسطوري First Row +High Level | قسط 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع