تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 3

57 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون في لافينير فيو لاند سكيب- بحري

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا 295 متر في سراي

    Smart Step logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبه استلام فوري بموقع متميز في ساراي

    Premises logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع SVillaكورنر بحري5غرف بمدخل خاص ف سراي قسط12Y

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في سراي 260م كورنر

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬١٥٧٬٩٠٠ جنيه

    فيلا 239م بجاردن 70م في مرحلة Sheya تكملة اقساط

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٢١٬٨٩٧ جنيه

    اس فيلا 239م في سراي استلام 2027 مرحلة Rai

5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع