بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 6

4,415 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بخصم للكاش54% تقسيط 12 سنه بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٨٢٬٩٧٧ جنيه

    فيلا 326م واخده VIP فيو ومتشطبه High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% أو قسط 12سنة! كـورنر بحري بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٢٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% أو قسط 12سنة! كـورنر بحري بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت بموقع مميز

    KAMF logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ١١٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب هيلز نموذج J ثنائي بموقع مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم للكاش64% + تقسيط 15 سنه في طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بمدينتي للبيع توين هاوس وكمان بالتقسيط 10سنين

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة في مشروع سراي بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالتقسيط استلام فوري باقل سعر فى السوق

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري أقل سعر اميز موقع فيو مفتوح

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 40% + تقسيط حتى 15سنة - متشطبة - كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري موقع مميز اقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاندالون في التجمع متشطبة موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهاوس 220م فورى للبيع فى التجمع الخامس بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • راي فالي سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٦٩٬٤٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة فيلا كبيره بفيو مميز و سعر لقطه متشطبه

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى سيتى جيت التجمع الخامس

    Sonic For Real-Estate logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر لقطة بحري باقل مقدم

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ببدروم للبيع متشطبه في أب تاون كايروو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • كلوب بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٣٧٬٥١٩ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو على اكبر بارك- peaksVill هايد بارك

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مشطبة بفيو landscape اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع + برايفت pool بمقدم 680 الف

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في مكسيم نص تشطيب فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٥٦٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone في كومباوند التجمع Arabella park

    New Avenue Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيلدز بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    4 غرفة