بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 2

4,436 عقارات أخرى
  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فاخرة نموذج W بتشطيبات راقية ومميزة

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة 240م للبيع في سولانا ايست

    AK Circle logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380 م متشطبة للبيع في Seasons استلام فوري

    AK Circle logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا E فيو حديقة موقع مميز للبيع بسعر مناسب

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ١١٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النموذج المميز جدا U مساحه أرضها 660 متر

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة للبيع متشطبة استاندالون ريسيل 340 م

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٤٤٣٬٦٥٠ جنيه

    توين هاوس فاخره بتقسيط 10 سنين بأقل مقدم-سعر قديم!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فاخره مجهزه بالتكييفات تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلم فوري فيو مفتوح لاجون موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري علي فيلا بأفضل فيو بتسهيلات قويه 5% مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع 453 م في كمبوند البروج 3 غرف

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 5% فقط فى موقع مميز فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    4 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة جاهزة بمقدم 3% فقط على اطول فترة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر في السوق كمبوند بالم هيلز فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 8 سنوات | استلام مبكر !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاندالون في التجمع متشطبة موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج I | بجوار مول 2 | مجموعة 16 | الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بموقع متميز في ماونتن فيو التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف للبيع في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة عالمعاينة بأقل سعر فى لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    4 غرفة