بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 5

4,415 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع في ميفيدا القاهره الجديده

    Properties-Today.com logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بسعر مميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – بالم هيلز كورنر (Type Z) في PK

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة للبيع في تاج سيتي موقع متميز

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع في سراي | جاردن + أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 870 متر في بالم هيلز قطامية

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع استلام سنتين

    TREX logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع استلام سنتين

    TREX logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل فاخر مستقل للبيع، التسليم سنتين.

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه للبيع في ليان بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا تشطيب كامل في الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000.000=فيلا مستقله (3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر فيو مفتوح اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 500 تعاقد كورنر بأميزموقع بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيبUSLفيو landscape بخصم 64% برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • بالم ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٦٢٬٦٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بالم ايست

    4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيبUSLفيو landscape بخصم 64% برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ناصيه285تشطيبات فندقيه الرحاب2

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون465 تشطيبات فندقيه اسانسير

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم خاص للكاش فيلا فخمه بأقل سعر أمام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة أمام مدينتي مباشرة بتسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٤٬١٢٦٬٩٧٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك التجمع الخامس

    Sky Home logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة متشطبة و تقسيط ١٠س تقدر تعاينها الان...

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    توين هاوس ٣٤٧م للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٢٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلااستندالون نموذجBبالرحاب كامله تشطيب بسعرلايفوت

    Dream Homes Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلااستندالون نموذجVبالرحاب تشطيبات خاصةوبسعرتجاري

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع