بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 15

4,413 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٦٢٬٧٩٢ جنيه

    فيلا 235م كورنر بفيو علي landscape متشطبه High end

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فورى

    New Home Investment logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس - موقع مميز علي جولف واللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة ب اقساط تصل الي 15 سنة وخصم كاش 40%

    Dastan Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى وجاهزة للمعاينة بمقدم5% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • ذا واتر مارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ذا واتر مارك

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند اللون متشطبه بسعر لقطه سودك ايست

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ستاند ألون فيلا للبيع في سوديك إيست بسعر لقطة

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة بحديقه مميزة في ستـون بارك

    Horizon Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٣٨٢٬٠٦٢ جنيه

    فيلا مميزة في ستيت بالتقسيط استلام 2026 4 غرف نوم

    Do estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة أقل من سعر السوق على البحيرة

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بالتكييفات والمطبخ ميفيدا

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع مع مسبح خاص سولانا إيست أورا

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مباشرة على مناظر طبيعية

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الباتيو جادي استاندالون فيو لاند سكيب

    Property  Hills. logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١١ متر مربع

    ٢٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مُشطّبة بالكامل للبيع ٤ غرف+ليفينج

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل فى ميفيدا إعمار ٣٥٦ مترًا

    Do estate logo image

4

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيلا موقع مميز في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه فى مدينتى الفور سيزون

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٣١٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مفتوح للبيع في ليفانا اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٤٧٬٩٩٩ جنيه

    فيلا تطل على Club House و علي اقساط حتي 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • لاجون بيتش بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٣٧٦٬٩٦٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لاجون بيتش بارك

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15سنه امتلك فيلا كورنر بحديقه متشطبه ف طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 مفروشة بفيلات الفورسيزونز للبيع فى مدينتى

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١١٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أوريانا 3 كايرو فيستيفال سيتي

    iHome logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جدا علي لاند سكيب اقل سعر

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - استلام فوري - سعر لقطه باقل مقدم

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع