بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 10

4,408 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 310 متر 4غرف في لافيستا قسط حتي 10سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة احسن موقع 4 غرف نوم احسن فيو

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل بالتقسيط في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٣٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا بإطلالة مميزة للبيع بأفضل سعر في سعاده

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا للبيع لفتره محدوده بموقع متميز cfc

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٤ متر مربع

    ٨٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة من حسن علام في جروفا فيلا متشطبه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ايست هيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٣٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة من حسن علام في جروفا إيست فيلا متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة من حسن علام في جروفا إيست فيلا متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ١٣٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر استلام فوري فيلا بكايرو فيستفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة نموذج L للبيع بمدينتى فيو وايد جاردن

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ١١٠٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • ذا كريست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا كريست

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بدروم +أرضي+أول + رووف للبيع في أزار ٢

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوديك فيليت وبموقع متميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٨٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا مستقله للبيع في سكارليت سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاند الون باجمالى عقد مميز على 11 سنه 500م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه نور Twin houseبنظام سداد10سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • قطامية جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    North Africa For Real Estate Investment
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جاردنز

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا للبيع بالقرب من اوبن اير على وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا 356 متر متش ميفيدا اعمار

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٢٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا في مفيدا فيوز باحسن سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٢٧٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone مع لافيستا بالعاصمة بمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مميز بحمام سباحة خاص ميفيدا سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • اتوال دو فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايتوال دو فيل

    4 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بدون تشطيب فيلدج جيت قطاميه

    Eastmark logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٣٣٤م ٤ غرف نوم موقع مميز استلم الان

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فورى للبيع فى بالم هيلز نيو كايرو

    Mrkt Shake logo image

4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ميفيدا موقع مميز اعمار بأقساط

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٨٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فورى للبيع فى بالم هيلز نيو كايرو

    Mrkt Shake logo image

4

    7

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع