بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 11

371 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموزج W بحمام سباحه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارقي موقع تشطيبات خاصه بسعر لقطه استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس(بنصف السعر) من mnhd فى سارى بجوار مدينتى

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٤٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا E3 للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن بسعر مميز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي إطلالة على ملعب الغولف

    Cairo Gate Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخره اول سكن فيو بحيرات جاهزه خالصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 للبيع في مدينتي باقل اجمالي و حجز قديم

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا استاند الون 4 نوم بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي - تشطيبات خاصه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج Y | مساحة كبيرة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بمدينتي للبيـع بموقع و فيو هايـل

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات سوبر لوكسStandAloneللبيع نموذجXوايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع اول سكن بمدينتي نموذج Z

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بتعديلات و تشطيب خاص علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا نموذج X بمــدينتـــي بتشـطب فاخر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي – نموذج W | أول سكن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٥٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في مدينتي نموذج J بتشطيب خاص

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثالث اكبر نماذج فيلات بمساحة ارض 1132م بسعر مميز

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمدينتي بحمام سباحة و تشطيب خاص سعر لقطه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس نادره بمدينتي F3 استلام فوري

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع مدينتى 4 غرف خالصه جاهزه تجارى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى 4 غرف فيلات فورسيزون قسط منفصله

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينتى نموذج D3 بدون تشطيب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى فاخره بحمام سباحه خالصه بالمطبخ

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة بمساحة أرض 1150 م² في VG4

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٣٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع