بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في پريڤادو, صفحة 5

232 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة استلام فوري 319م كاش علي جاردن C3

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بسعر تجاري استلام فوري مميزه جدا

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا منفصلة للبيع نموذج G تشطيب خاص

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع فى مدينتى بسعر تجارى جدا

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مديتي فيلا مستقله بالتكيفات والمطبخ F

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج F فيلا كورنر - موقع مميز جداً فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع — نموذج F

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاش امام نادي الجولف 360م استلام فوري نموذجW

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تشطيب خاص بحمام سباحه مميزه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي VG2 فيو وايد جاردن F بسعر لقطة

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بمرحله الفور سيزون باقل من سعرها بالشركه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي VG2 فيو وايد جاردن F بسعر لقطة

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F فيو علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في مدينتي بتسهيلات على 11 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا Stand Alone مميزة في مدينتي – نموذج C3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا للبيع بالقرب من اوبن اير على وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي فيو الجولف اول سكن موقع مميز

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج F اميز النماذج

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١١ متر مربع

    ٥٨٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله علي وايد جاردن فيو بالمطبخ مميزه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٦١ متر مربع

    ٩٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموزج X بال Vg1

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج D3 فيلات الفور سيزون

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتي فيلا منفصله للبيع تشطيب خاص بالفرش والاجهزه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٦٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصله بتشطيبات الترا لوكس وحمام سباحه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٣٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4نوم فيو وايد جاردن استلام فوري خالصه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي فيو بحيرات تشطيب راقي منفصله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع