بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في پريڤادو, صفحة 10

232 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى فيلا c3 ارض 465م بفيلات الفورسيزون

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا 400م E بدون تشطيب وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي حجز 2023 فيو وايد جاردن مميز

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٩٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلاC3 للبيع بالتقسيط ف مدينتي وايد جاردن اقل اوفر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله فى مدينتى نموذج D3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله باجمالي عقد قديم مطلوب اوفر مميز

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي نموذج f3 باجمالي قديم وباوفر تجاري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٨٢ جنيه/متر مربع